Apie mus

Apie mūsų įmonę

 

UAB „Jacobalt“ įkurta 1994 metais. Nuo pat įsikūrimo mūsų pagrindinė veikla buvo technologinių žaliavų tiekimas maisto pramonei. Ilgą laiką daugiausiai bendravome su kepėjais ir konditeriais, buvome vieni iš tų pionierių, kurie pristatė naujausias Vakarų Europos žaliavas, technologinius priedus, be kurių šiandien vargiai bent vienas kepėjas įsivaizduoja savo kasdienį darbą.

Laikui bėgant, kaip ir kiekviena organizacija mes keitėmės – šiek tiek keitėsi mūsų siūlomų produktų asortimentas, plėtėsi tiek tiekėjų, tiek klientų ratas. Šiandien drąsiai galime teigti, kad dirbame su visomis maisto pramonės šakomis, tiekdami tik aukščiausios kokybės, inovatyviausias žaliavas ir priedus.
Prieš dešimtmetį atsirado ir visiškai nauja kryptis mūsų versle – žaliavos kosmetikai ir buitinei chemijai. Pirmiausia tai Vokietijos firmos „Bell Flavors & Fragrances“ kvapai ir augaliniai ekstraktai. Šiandien mūsų tiekiamus kvapus naudoja daugelis ne tik Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gamintojų.

Nepakito mūsų požiūris į tiekiamų produktų kokybę bei nuostata, kad klientas – tai mūsų partneris, nuo kurio verslo sėkmės priklauso ir mūsų šiandiena ir rytdiena.

Mes dirbame Jums!