Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/jacobalt/domains/jacobalt.lt/public_html/library/shared.php on line 166
Produktai - UAB "Jacobalt" priedai maisto pramonei
LT RU EN

Produktai

Pieno milteliai

 pienas

 

Siūlome visą spektrą pieno miltelių ir jų mišinių. Daugelyje gaminių nėra prasmės naudoti brangius standartiniu pieno miltelius. Puiki alternatyva - mišiniai, kuriuose yra sumažintas bendras baltymų kiekis ir/arba dalis pieno baltymų pakeista išrūgų baltymais. Šios modifikacijos leidžia tiek sumažinti gaminio savikainą, tiek suteikti pieno milteliams reikiamų funkcinių savybių.
Naujiena - sūrio milteliai.

 

Gėrimams ir ne tik

energija

 

Bendradarbiaujame su eile pirmaujančių ir inovatyviausių gamintojų, siūlančių aromatines medžiagas, emulsijas, vitamin ir funkcinių priedų mišinius, tradicinius ir naujos kartos saldiklių mišinius. Šie komponentai neabejotinai leis jums išsiskirti tarp konkurentų, įgyti pranašumų rinkoje.

 

Aromatai ir natūralūs dažikliai

 Dažai
 

 

Vykdydami naujuosius ES reikalavimus,  daugelis gamintojų atsisako anksčiau įpratų sintetinių dažiklių ir keičia juos natūraliais. Atsiliepdami šiam poreikiui pristatome pažangiausius produktus iš Europos.

Aromatinės medžiagos: nuo “ekonominių” variantų iki “elitinių” produktų. Visais pavidalais skystos, miltelinės, mikrokapsulės. Taip pat vaisių / uogų milteliai, taip pat naudojami kaip aromatinė medžiaga.

 

Kosmetikai ir buitinei chemijai

 aromatas

Puikūs kvepalai, kuriuos vertina pasauliniai kosmetikos ir buitinės chemijos lyderiai, šiandien pasiekiami ir Lietuvos gamintojams.

Greitu laiku planuojame pasiūlyti ir kitas žaliavas kosmetikai.

 

Kiti priedai

kiti produktai

Daug kitų žaliavų, kurios “netilpo” į aprašytas kategorijas: kepti, džiovinti svogūnai, skonio stiprikliai (ne gliutamatai), vitaminų mišiniai sukomponuoti pagal jūsų pageidavimą ir kiti...

 

 

PRISTATOME NAUJIENĄ

  

Pienas

 

Sūrio milteliai iš Olandijos!

 

Puikios kokybės, įvairių skonių,
įvairių frakcijų sūrio milteliai.

Gouda, parmesanas ar kiti
suteiks jūsų gaminiui solidų,
pikantišką skonį,

matomus sūrio intarpus.